• niye kimse yanımda yok

  6.
  ya da, kişi sevdiğiyle beraberdir. gönülleri, kalpleri birdir.

  sahiden, öyle midir?
  1 ... kavanozdaki ates bocegi
 • niye kimse yanımda yok

  2.
  evlerindelerdir. televizyon izliyolardır.
  1 ... kavanozdaki ates bocegi
 • yağmur kitap kahve üçlüsü

  14.
  şu tumblr girl/boy diyenlere * diye haykırmak istiyorum.

  haz alınan bir durumu paylaşmış, hemen sallamışsınız. yok kezban itemiymiş, yok şekilciymiş, daha neler! yok tumblr kızı-oğlanıymış. siz neyin kafasındasınız peki? denilesi bir yaklaşım.
  ... kavanozdaki ates bocegi
 • yağmur kitap kahve üçlüsü

  4.
  güzeldir. pencere aralanır içeri yağmur sesi gelir. havanın rengi gridir, perdeleri açıp içeriye yağmura özel loş gün ışığının girmesi sağlanır. ferah odanızdaki koltuğa oturup kitabın dünyasına girerken içinizi ürpertecek yağmur sesine karşı kahve yudumlarıyla ısınırsınız.
  1 -1 ... kavanozdaki ates bocegi
 • aşık olunan kızın adının abdulrezzak olması

  4.
  kuşağa hoş gelmeyebilir ama manası müslüman için hoştur. abdulrezzak, rızıklandıranın kulu manasına gelir. kız ismi olarak kullanılmaz zaten ama, kulağa pek hoş gelmediği için erkeğe de verilmemelidir zannımca.

  Edit: başlığın troll için açıldığının farkındayım tirrekler.
  1 ... kavanozdaki ates bocegi
 • kadına şiddete karşı olan erkek

  17.
  ÖBÜR TÜRLÜSÜ ERKEK OLAMAZ Ki ZATEN.
  2 ... kavanozdaki ates bocegi
 • erikli su içmeyi elitlik sanan insan

  5.
  zamanında şehirlerarası otobüs yolculuklarının baş kahramanı olan bir su markasının rakiplerinin çoğalması ile bu durumu pr olarak kullanıp bir adım öteye geçme çalışmasının yansımasıdır. dönem şartlarında mevcut ve şişeleme imkanı olan tek marka olduğu için bilinirliği artmıştır.

  not: bu yazı çalıntıdır.
  2 ... kavanozdaki ates bocegi
 • paranın satın alamadığı şeyler

  115.
  şuraya "onur, haysiyet, şeref" gibi ahlak ilkelerini yazmayın. para hepsini de satın alabiliyor, para için ne delikanlı hanımefendi insanlar benliğini satıp kötü yola düşüyor.
  ... kavanozdaki ates bocegi
 • audi mi mercedes mi volvo mu

  14.
  birincil tercihim her zaman japon otomobillerinden yanadır. bu üçü arasından da volvo derim.

  mercedes demem çünkü pahalı. audi demem çünkü volkswagen'in. volkswagen demem çünkü (bkz: volkswagen/#32959892)
  1 -2 ... kavanozdaki ates bocegi
 • dcrgworld com

  2.
  hayatımda böyle saçma, labuali bir site görmedim. üye olmak için ücret talep etmeyip, yararlanmak içi "vip üyelik" isteyen ve üyeliğin de silinemediği bir site saçması. madem faydalanmak için vip üyelik gerekiyor o zaman neden baştan söylenmiyor? "okunması gereken" diye ayrı bir saçmalık da var, kaç kere baştan girdim çıktım okudum bir türlü "okundu" olamadı şerefsiz. karmakarışık, her tarafta bir buton var.* siteyi uçuk kafayla mı yaptınız anlamıyorum ki. çok sinir oldum abi. yarım saat uğraştım sitede bir halt etmek için ne üyelik maili geldi ne bi halt oldu. site kurucuları bunu okuyorsa, onlara sövgü ve selamlarımı iletip analarını saygıyla andığımı belirtmek istiyorum. vaktimi boşa harcadığınız için teşekkür ederim.
  ... kavanozdaki ates bocegi
 • nasa uzaylıları araştırırken türkiye ne yapıyor

  52.
  -yahu abicim. "türkiye ne yapıyor"? sahi, ne yapıyor bu türkiye? ulan bu türkiye'nin derdi ne!

  +e kardeşim, hangi "türkiye"? ortada bir "türkiye" var mı ki!
  neyi kastettin sen? 783.562 km karelik toprak parçasını mı, yoksa içinde yaşayan 78 milyon insanı mı? toprağı kastettiysen tamam, ortada büyüük bir toprak var. hem de güzel, şehit kanıyla sulanmış toprak... böyle tarıma elverişli, cânın feda olacağı toprak... ama... içindeki 78 milyonu kastettiysen "ne yapıyor" diye, ortada "78 milyon" diye bir şey yok ki!

  -e abicim nasıl yok, var ya, olmaz olur mu?

  +dur anlatayım ben sana. şimdi bu 78 milyonun bilmem kaç milyonu bilmem kaç milyonluk "şucu" suna düşman. bir şey koyacağı zaman ortaya, tutuyor paçasından "hooop, dur bakalım!" diyor. onlara düşman olan bilmem kaç milyonu, bunlara dost olan bilmem kaç milyonuna düşman. bunların hepsi 78 milyonun içinde haaa... yanlış anlama hepsi türkiye vatandaşı, hepsi bu vatanın ekmeğini yiyiyor. onlara düşman olan bilmem kaç milyon, onlara düşman olan bilmem kaç milyonla dost. e bunların hepsi birbirine düşman? kaç milyon kalıyor o zaman geiriye, 0 milyon! yani devletteki her cemaat bir diğerine düşman, her kesim birbirine muhalefet, birlik olamayınca haliyle... hep içten karışınca işler... ortada 783.562km karelik toprak ve birbirini yiyen 78 milyondan başka hiç bir şey kalmıyor ki geriye...

  -ama abicim... amerika... e abicim, avrupa? japonya, malezya, ? bunlar güçlenip büyürken türkiye... türkiye?

  +işte kardeşim, anlayamazsın boşuna uğraşma. bizim milletimiz ne yazık ki birbirini yemekten başka işlerle uğraşamıyor. diğer devletler birbiriyle birlik olur, bizim milletimiz birbirini yer... e böyle olunca... onlar uzaylıları araştırırken biz anca pirincin taşını ayıklarız...

  -... ??? !!!

  (bkz: system error)
  4 ... kavanozdaki ates bocegi
 • adolf hitlerin intihar etme yöntemi

  1.
  adolf hitler'in intihar etme metodudur. kendisi intihar etmeden haftalar önce doktorlarla bizzat görüşüp en acısız intihar yolları hakkında istihare etmiş, ardından dahice denebilecek en acısız ölüm yöntemini kendi üzerinde uygulamıştır.

  şöyledir: tabanca namlusu ağızdan sokulur, omurilik soğanına gelecek şekilde ateşlenir. bu hareket sinir sisteminin merkezini parçalayacağından dolayı anında felç olursunuz ve hiç acı çekmezsiniz, saniyeler içinde ölürsünüz.
  3 ... kavanozdaki ates bocegi
 • zall fıkraları

  270.
  bir zall, bir moderatör bir de oytunkaran yolda yürüyormuş. yanlarından bir şahin geçmiş. oytunkaran demiş ki "bu araba ismini şahin kuşundan almıştır. evet." moderatör oytunkaranı düzüp demiş ki "yeter ulen, bir kez de boş konuşma!" zall da demiş ki "arkadaşlar düzüldü."
  11 ... kavanozdaki ates bocegi
 • çişini yapan pilotun f 16yı düşürmesi

  3.
  eğitimde yetersiz görülüp elenmek istemesine rağmen paralel yapıdan olduğu için pilot olarak kabul edilmiş. bu arada olay 2013 de olmuş ve pilot ölmüş, şimdi iyi olmuş mu desem yazık oldu mu desem bilemedim.
  ... kavanozdaki ates bocegi
 • kendin ismini kendin koy

  2.
  kendi ismimi koyardım. *
  5 -1 ... kavanozdaki ates bocegi
 • helal olsun ak partiye dediğimiz konular

  5.
  devletin her kademesinde "bu bizim adamımızdır" diyerek, işten anlamayan alakasız adamlar yerleştirmiştir. kendi hayatımda karşılaştığım bir örnek olarak, bilim sanayi ve teknoloji bakanlığı nın başına bilgisayarın b sinden anlamayan bir müdür var. helal olsun.
  1 -2 ... kavanozdaki ates bocegi
 • kendi gotumun kiliyim

  5.
  (bkz: öyle nick mi olur)
  ... kavanozdaki ates bocegi
 • recep tayyip erdoğan karizması

  43.
  severim sevmem orası ayrı ama, karizmatik bir siyasetçi olduğu doğru. belki de atatürk'ten sonraki en karizmatik cumhur başkanı. nerede ne konuşacağını, belli durumlara nasıl cevaplar vereceğini bilen bir lider.
  1 -1 ... kavanozdaki ates bocegi
 • insanların kendini acındırmaya meyilli olması

  3.
  (bkz: insanların olduğundan güçlü görünmeye çalışması)
  ... kavanozdaki ates bocegi
 • gecenin karikatürü

  810.
  gecenin karikatürü
  4 ... kavanozdaki ates bocegi
 • yeni şeyler getiriyorum